Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
Lepidlo Genius 290 ml Zväčšiť

Lepidlo Genius 290 ml

GPGG

Nový produkt

Lepidlo Grafen Genius 290ml je jednozložkové, univerzálne hybridné lepidlo, ktoré sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou pred lepením (už za 5 sekúnd, s silou až do 330 kg na m2). 

Vynikajúca priľnavosť ku všetkým stavebným podkladom. Bez zápachu neobsahuje rozpúšťadlá, izokyanáty a silikóny. 

Odolný voči mnohým chemikáliám a odolný pre veľmi široký rozsah teplôt po vytvrdnutí od -40 ° C do + 90 ° C. 

Elastická, hustá konzistencia je ideálna pre namáhanie v kombinovaných materiáloch. 

Výborná priľnavosť umožňuje upevnenie bez podopretia lepených prvkov. Spoj po vytvrdnutí je možné natrieť (aj vodou riediteľnými farbami).

Spojenie je úplne odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam. 

GRAFEN GENIUS GLUE lepí prakticky všetky stavebné materiály, má vynikajúcu priľnavosť na: drevo, kov, betón, sklo.

Aplikácia:

Povrch, na ktorý sa lepidlo nanáša, by mal byť čistý, bez prachu, mastnoty, hrdze a iných látok, ktoré zhoršujú priľnavosť. Pred začatím práce je potrebné odstrániť zvyšky starého lepidla. Pred použitím výrobku sa odporúča vykonať test adhézie na použitý podklad. Lepidlo nevyžaduje základný náter, avšak na špecifických povrchoch môže byť potrebné ho použiť.

Návod na použitie:

Odstrihnite špičku náplne, ktorá zanecháva časť závitu. Nasaďte aplikátor na niťNa lepený materiál naneste lepiace miesta alebo pásy a dôkladne ich roztiahnite. Povrch by mal byť pevne spojený a stlačený. Hrúbka spoja by mala byť aspoň 2-3 mm. Konečná pevnosť spoja sa dosiahne v závislosti od hrúbky aplikácie a prevládajúcich podmienok od 1 do 7 dní. Lepidlo vytvrdzuje reakciou s vlhkosťou zo vzduchu, preto by sa mali vytvoriť spojenia za podmienok umožňujúcich prístup vzduchu. Po použití utrite nástroje papierovou utierkou a umyte rozpúšťadlom. Používajte plastové alebo nerezové nástroje.

Skladovanie

Skladujte pri teplote + 5 ° C až + 25 ° C v suchom prostredí.

Dátum spotreby

12 mesiacov od dátumu výroby.

Prevziať