Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
Lepidlo na polystyrén 913 g Zväčšiť

Lepidlo na polystyrén 913 g

Nový produkt

Polystyrénové lepidlo sa môže použiť na montáž EPS dosiek (EPS alebo EPS), tepelnej izolácie.

Technické vlastnosti

Produkt stvrdne vo vlhkom prostredí a dosiahne počiatočnú priľnavosť v priebehu 20 minút. Po asi 2 hodinách aplikácie vytvrdne. Je odolný voči všetkým druhom poveternostných podmienok, morskej vode, pare a vlhkosti. Teplota použitia + 5 ° C / + 35 ° C.

Kapacita balenia do 12m². Účinnosť závisí od teploty a vlhkosti vzduchu a od spôsobu aplikácie.

Aplikácia 

Všetky podklady musia byť rovné, čisté, bez mastnoty a voľných nečistôt (prach, hrudky malty, staré tesniace hmoty atď.). Nepoužívajte počas dažďa a silného vetra. Priamo pred nanesením lepidla zvlhčite podklad. Chráňte truhlárske prvky a lemovanie pred možnou kontamináciou. Obsah plechovky dôkladne premiešajte intenzívnym trepaním (30-krát). Môže mať izbovú teplotu (ak je to potrebné, ponorte nádobu do vlažnej vody). Zaskrutkujte plechovku do pištole a nastavte aplikačnú dýzu. Naneste lepiacu dráhu s priemerom 3 cm priamo na povrch dosky z penového polystyrénu po celom obvode dosky cca 5 cm od okraja av strednej časti cikcak v tvare písmena Z. Po asi 2-4 min. položiť panel na stenu, jemne zatlačte a upevnite svoju konečnú polohu do max. 15 min. (pri + 20 ° C a 65% relatívnej vlhkosti). Pri vyššej teplote a vlhkosti sa skráti čas korekcie. Čakanie niekoľko minút pred nanesením panelov na stenu umožní lepidlu predexpandovať a uľahčiť neskoršiu korekciu polohy. 

Typ a počet mechanických upevňovacích prvkov je daný technickým návrhom izolácie budovy. Prebytočné množstvo lepidla odstráňte mechanicky po vytvrdnutí, čerstvé nečistoty - Graphene Professional s penovým čistiacim prostriedkom. Vyčistite pištoľ a hadičky pomocou čističa GRAFEN PROFESIONAL CLEANER. 

Skladovanie

Na suchom a chladnom mieste (+ 5°C až + 25°C) umiestnite do uzatvoreného obalu.

Dátum expirácie

12 mesiacov od dátumu výroby.

Prevziať