Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
Protipožiarna pena Zväčšiť

Protipožiarna pena, 750 ml

GPBPPO750

Nový produkt

Penová polyuretánová pena BI Grout Professional je odolná (DIN 4102- B1) jednozložková polyuretánová penová zostava a tesnenie. Používa sa na prácu, ktorá vyžaduje súlad s použitím výrobku, ktorý spĺňa triedu nehorľavosti.

využitie

Polyuretánová pena B1 je určená na montáž rámov, okenných a dverných rámov z PVC, dreva a hliníka, tesniacich strešných škár, stien a stropov, plnenie a izolácia káblových a potrubných priepustiek, izolácie ústredného kúrenia a vodovodnej a kanalizačnej siete, zvukovej izolácie a utesnenia priečok t , karosérie, lode, atď.

Čerstvá pena má dobrú priľnavosť ku všetkým stavebným materiálom. Tvrdená pena je polotuhá a z väčšej časti si zachováva štruktúru s uzavretými bunkami. Kalená pena je odolná voči vysokým a nízkym teplotám, ale nevykazuje odolnosť voči UV žiareniu.

aplikácia

Pracovná plocha by mala byť dôkladne očistená a odmastená. Pracovnú plochu navlhčite vodou napríklad pomocou postrekovača. Pred použitím sa uistite, že nádoba má pozitívnu teplotu (optimálne + 20 ° C). Pevne pretrepte plechovku (približne 30 sekúnd), aby ste prísady dôkladne premiešali. Pištoľ plechovky zaskrutkujte do plechovky, pracovná poloha na zostave je v polohe "hore nohami". Použite penu zdola nahor štrbiny. Medzery vyplnia až 60% hĺbky, ale nie viac ako 5 cm pre jednu vrstvu, širšiu ako 5 cm by mali byť vyplnené vrstvami, každá vrstva po nanesení, navlhčiť vodou, napríklad pomocou postrekovača. Po vytvrdnutí odstráňte prebytočnú penu mechanickými metódami (napr. Nôž). Po úplnom vytvrdnutí by mala byť pena chránená proti UV žiareniu, napríklad pomocou omietky, farieb.

skladovanie

Skladujte na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste v pôvodne uzavretých nádobách vo vzpriamenej polohe. Skladovacia teplota: od + 5°C do + 30°C - odporúčaná izbová teplota.

6 ks

7,77 € s DPH

Prevziať