Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
AVIA SPEED SYNTH LOW SAPS 10W-40 Zväčšiť

POlosyntetický olej SPEED SYNTH LOW SAPS 10W-40

Nový produkt

Špičkový polosyntetický motorový olej na mazanie moderných dieselových motorov nákladných vozidiel vybavených DPF časticovými filtrami a pridruženými systémami dodatočnej úpravy výfukových plynov. Výrobok je vyrábaný na základe technológie Low SAPS - obsahuje znížený obsah sulfátového popola, síry a fosforu, čo umožňuje dosiahnuť najvyššie emisné normy Euro 6. Olej spĺňa najnovšie požiadavky na kvalitu výrobcov motorov, vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti starnutiu a ochranou proti opotrebeniu komponentov motora. zaručujú dlhšiu prevádzku.

Použitie

Motorový olej vyrobený na základe selektívne vybraných zložiek najvyššej kvality v technológii Low SAPS. Nízky obsah popola zaručuje čistotu komponentov motora a výfukový systém. Výrobok je určený pre jednotky pracujúce v náročných prevádzkových podmienkach a s predĺženým počtom najazdených kilometrov medzi výmenníkmi.

Tovar na objednávku

89,16 € s DPH