Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK

zváračka mma MAGNUM THF / CUT 240 AC / DC 4 v 1

UI THF240CUT

Nový produkt

Zariadenie Magnum, THF / CUT_240_ACDC je profesionálny invertorový nástroj určený pre manuálne, elektrické zváranie TIG a MMA a pre manuálne rezanie plazmou, elektricky vodivé prvky z uhlíkovej a legovanej ocele, hliníka a jeho zliatin, mosadze, medi, a liatiny. 


Je určený pre všetky druhy zváračských a rezacích prác, v zámočníckych dielňach, opravárenských dielňach, priemyselných, továrňach, atď .

Zariadenie je vybavené "mäkkým" priehľadným panelom umožňujúcim nastavenie všetkých potrebných zváracích funkcií (štart / kráter / zvárací prúd / základňa), doby nábehu a klesajúci prúd, prietok plynu pred a po zváraní, frekvencia impulzov, vyváženie atď.).

Zdroj napájania bol postavený na najnovších technológiách využívajúcich IGBT tranzistory, čo sa premieta do zníženej elektromagnetickej interferencie, nízkych energetických strát, zvýšenej účinnosti a spoľahlivosti zdroja energie a nižšej spotreby energie.

- invertorová zváračka

- plazma z HF

- TIG DC

- TIG AC

- PULS

- pamäťový modul

- 2t/4t

- MMA

- hot start

- arc force

- plnohodnotná regulácia

- rukoväť TIG - SR26

- rukoväť plazma CB50

- rukoväť na elektródy

- masívny napájací kábel 

Tovar na objednávku

1 075,30 € s DPH

Tabuľka dát

Napájanie 230 V / 50 Hz
Zvárací prúd 200 A
Rezný prúd 40 A
Efektívnosť 60%
Rozsah nastavenia Hladké elektronické
Ochrana siete 25 A
Chladenie Ventilátor
Maximálna hrubosť rezania 10 mm
Funkcia PULS Áno
Váha zariadenia 13,4 kg