Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK

SPÔSOB PLATBY 

V našom internetovom obchode máte viaceré možnosti spôsobu platby:

- dobierka

- platba debetnou alebo kreditnou kartou (VISA, Master Card, Maestro)

- prevodný príkaz na základe vystavenej predfaktúry

V každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako dodací aj záručný list. Ak doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu makada@makada.sk.

POŠTOVNÉ A BALNÉ

K uvedeným cenám tovaru bude pripočítané poštovné  2,90 € (platí pri balíkoch do 2kg)

Pri voľbe spôsobu platby dobierkou je pripočítaná cena za dobierku 1,40 €

Za balenie tovaru sa neplatia žiadne ďalšie poplatky.      

DODACIE LEHOTY

Tovar, ktorý máme skladom Vám odošleme do piatich pracovných dní od prijatia platby a pri voľbe platby dobierkou, do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky. Dodacia lehota pre tovar, ktorý nie je skladom je stanovená individuálne.

Dodacia lehota má orientačný charakter a jej dĺžka sa zvyčajne pohybuje od 72 hodín do 21 pracovných dní. V prípade že tovar označený ako “skladom” nemáme v príslušnej veľkosti, či prevedení, budeme Vás o tejto skutočnosti bezodkladne informovať a okamžite ako budeme mať bližšie informácie o dostupnosti tohto tovaru, zašleme Vám informáciu o predpokladanej dĺžke dodacej doby. Ak sa nám tovar nepodarí zabezpečiť ani v dodatočnej lehote, prípadne Vám dodatočná lehota nevyhovuje, máte právo od zmluvy odstúpiť a v prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti Vám budú finančné prostriedky vrátené do 14 dní na Vami určený bankový účet.

DORUČENIE TOVARU

Predávajúci zabezpečuje dopravu tovaru spôsobom, ktorý si kupujúci vyberie z ponúkaných možností v objednávke:

Slovenská pošta, a.s.

Partizánska cesta 9

975 99 Banská Bystrica

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na určené miesto.Tovar je primerane zabalený a zabezpečený. Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky. Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad). Predávajúci taktiež dodá spolu s tovarom návod na obsluhu a záručný list ak to vyžaduje povaha tovaru. Za tovar zodpovedá predávajúci až po jeho prevzatie kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim od doby, kedy tento písomne potvrdí prevzatie tovaru.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru kupujúcemu zavinené prepravcom. Za poškodenie zásielky zavinené prepravcom zodpovedá v plnom rozsahu prepravca. Takéto prípady rieši predávajúci dodaním nového tovaru kupujúcemu po zaplatení všetkých škôd prepravcom.V prípade väčšieho záujmu sa môže stať, že máme nedostatok tovaru a tak Vami objednaný tovar Vám môžeme dodať v niekoľkých balíkoch, pričom poštovné a balné platíte ako za jeden balík.